1974 yılından itibaren faaliyet gösteren şirketimiz, 1999 yılından günümüze Sigorta sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. 2006 yılında şirketimiz kurumsallaşarak, sigorta işlemlerini

ŞEN MURAT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.

adı altında devam ettirmeye başlamıştır.

Müşterilerimize hep en doğru hizmeti sunmanın gayreti içinde olan firmamız, Anadolu Sigorta, Ak Sigorta, Türkiye Sigorta, Axa Sigorta, Neova Sigrota, Quick Sigorta, Ethica Sigorta, Hepiyi Sigorta, Zurich Sigrota ve Hdi Fiba Emeklilik Sigorta acenteliklerini yapmaktadır. 2012 yılından itibaren Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası branşlarında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Başarılarımızın arkasında, müşterilerimizin beklentilerini doğru zamanda, doğru ürünle karşılama, kendini yenileme, dürüstlükten ve kaliteden hiçbir zaman taviz vermeme gibi en temel değerler vardır.

Doğru ürünü, en uygun fiyatla müşterilerimizin hizmetine sunmakla, Şen Murat Sigorta Aracılık Hizm. Ltd. Şti. yıllar içerisinde haklı olarak bir müşteri potansiyeli sağlamıştır. Müşterilerimizin bu takdirinin devamını sağlamak en büyük hedefimizdir.

Kaza Anında Lütfen;
-Herhangi bir yaralanma varsa,
-Araçlardan herhangi birisi resmi araç ise,
-Araçlardan herhangi birisinin trafik sigortası yoksa,
-Araçlardan herhangi birisinin sürücüsünün ehliyeti yoksa veya alkollü olduğundan şüphelenir seniz
155 Polis imdat numarasını arayarak polis raporu tutturunuz.

Eğer iki tarafın evrakları da uygunsa Anlaşmalı Tespit Tutanağı doldurabilirsiniz.

 Kaza Tespit Tutanağı indirmek için tıklayın.